Profil

KDO JSME

Firma KADLEC, spol. s r.o. vznikla dne 13.5.1993 jako pokračování podnikání firmy Ladislav Kadlec – obchod – služby a od tohoto roku se zabývá výhradně obchodní, výrobní a technickou činností v oboru váhy. Firma je zaregistrována u Českého metrologického inspektorátu a je držitelem několika vlastních úředních značek Schválení typu měřidla v oboru váhy. Firma je 100% česká bez zahraničních účastí. Jsme však přímým dovozcem komponentů k vahám od značkových dodavatelů. V naší republice spolupracujeme s cca. 30 spolupracovníky – obchodními partnery převážně z řad opravců vah, kteří také zajišťují servis po celém území republiky.

Filosofie firmy: snažíme se spolu s našimi spolupracovníky – obchodními partnery nalézat pro naše zákazníky optimální řešení v oboru vážení s přihlédnutím ke specifickým potřebám různých zákazníků. Používáním nejmodernějších komponentů značkových firem dosahujeme vyspělých technických řešení za příznivou cenu. Velkou část sortimentu také přímo vyrábíme, popřípadě montujeme v naší republice, díky čemuž dosahujeme velmi příznivých cenových relací při zachování maximální možné kvality výrobků.

Naše firma disponuje nyní 22.000 kg etalónového závaží pro kalibraci a cejchování vah s možností dopravy po celé České republice. Při cejchování vah upřednostňujeme způsob, kdy váhu ocejchujeme již v naší dílně a na místo instalace ji dovezeme již ocejchovanou. Tímto způsobem šetříme na rozdíl od některých firem zákazníkům nemalé finanční prostředky nutné na dopravu etalónového závaží na místo instalace váhy. Na přání zákazníka necháme vystavit Českým metrologickým inspektorátem "Potvrzení o ověření stanoveného měřidla" , které je placeným nepovinným dokladem a slouží např. k evidenci při zavádění ISO.

V případě objednávky váhy, kterou nemáme momentálně skladem, popřípadě musí být vyrobena na zakázku, můžeme do doby dodání zapůjčit jinou váhu, která překlene Vaši potřebu okamžité realizace vážení. K zapůjčení máme připraveny váhy od laboratorních až po jeřábové na max. 40 tun.

V případě závady na vyhodnocovací jednotce váhy ( kterou nelze bohužel ani u kvalitních výrobků zcela vyloučit ), zapůjčíme po dobu opravy náhradní vyhodnocovací jednotku, popřípadě jinou váhu.

V případě, že Vaše firma vyrábí, popřípadě dodává materiály nebo zboží, které umíme využít při naší výrobě, jsme otevřeni jednání o možném vzájemném zápočtu faktur.

Na dražší výrobky Vám na Vaše přání zprostředkujeme leasing tak, že Vám předložíme návrhy dvou konkurenčních leasingových společností a bude jen na Vaší vůli, kterou si vyberete. Jsme také připraveni přijmout Vaši navrhovanou leasingovou společnost.

Naše společnost může po vzájemné dohodě vykoupit na protiúčet Vaši starší váhu, popřípadě ji nabídnout v našem „Bazárku„ a prostřednictvím přímého oslovení E-mailem ji nabídnout cca. 280 zainteresovaným opravcům vah v ČR.

 

×

TOP